Voor het nauwkeurig boren in tegels is een boorhulp een perfecte oplossing. Plaats de zuignap op de tegel en stel de boorhulp in op de juiste diameter. Lees meer.
Met de Veeneman Boorhulp is het mogelijk nauwkeurig de positie te bepalen voor het te boren gat. De boorhulp is traploos verstelbaar voor boren van 4 tot 25 mm. De metalen geleiders zorgen voor een optimale bescherming van de boorhulp tijdens het boren.
De boorhulp wordt met een zuignap op de tegels geplaatst. De zuignap is enkel geschikt voor gladde tegels. Bij ruwe oppervlakte zal de boorhulp niet blijven zitten. De boorhulp is eenvoudig in te stellen op de juiste diameter en vast te zetten met de schroef doppen. Als u de boorhulp heeft geplaatst zal de boor niet wegschieten tijdens het boren.