Fix Plus ® Levelling Keggen 250 st. Soft
Het goedkopere alternatief op de harde Fix Plus keggen. Deze keggen zijn vervaardigd uit gerecycled kunststof en een stuk zachter als de traditionele keggen. Hierdoor kunnen de keggen goedkoper worden geproduceerd.
Daar waar de harde keggen tot wel 100 keer hergebruikt kunnen worden zijn deze keggen door het zachtere materiaal minder slijtvast. Dit maakt de keggen dus ideaal voor een eenmalige klus, of voor de klusser die zo nu en dat tegelzet.
- Soft keggen zijn geschikt voor de originele Fix Plus ® Clips
- Zachter gerecycled materiaal
- Tot wel 25 maal te gebruiken
Om uw levelling systeem compleet te maken heeft u de Fix Plus Clips nodig. De keggen kunt u aan knijpen met de speciale fixeer tang. Ook kunt u kiezen voor een complete levelling starters kit
Te gebruiken in combinatie met: | Levelling Clips | Levelling Tang Pro | Levelling Tang Basic | Multi Cross |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
Het aantal keggen die u nodig heeft is afhankelijk van de omvang van uw tegelklus. Aangezien de keggen meerdere malen te gebruiken zijn kan het zijn dat u minder keggen dan clips nodig heeft. Gebruik onze online calculatie tool om te berekenen hoeveel levelling clips u nodig heeft. Om de keg te fixeren in de levelling clip heeft u een tegeltang nodig.